Konzultace

Od stresového managementu, přes práci s depresemi, konzultace na profesní téma nebo jen povídací sezení - na to jsou tu mé konzultace

Není to hodina

Nechávám klienty, aby dopovídali, co je potřeba. Pokud bych je za hodinu musela utnout, pak by mohli zcela ztratit nit a můžeme ztratit práci, kterou jsme spolu udělali.

Budete jich potřebovat jen pár

Není cílem ani jednoho z nás, abyste museli chodit na konzultace/terapie několik let. A proto to dělám tak, abyste byli co nejdříve samostatní a potřebovali mě méně a méně.

I

Počítejte s aktivitou

Vaše aktivita snižuje Vaši potřebu chodit ke mně na konzultace. Povedu Vás tak, abyste byli brzy samostatní a dokázali se poprat s tím, co před Vámi stojí. Pokud nechcete nic dělat, pak nejsem ten pravý průvodce pro Vás.

Lze osobně i online

V období covidu jsme si všichni vyzkoušeli, že to lze i online, takže si sami zvolíte formu, jakou se spolu budeme vídat. Někteří klienti se cítili i lépe, pokud si dokonce vypnuli i kameru na svém počítači. Proč ne. Je to na Vás.

Konzultace je vhodná pro každého

Proč jít ke mně na konzultaci?

Protože to je jednoduše rychlejší. Společně se zaměřujeme jen na Vás a tak se můžete těšit i na rychlejší výsledky.

Navíc nejsem zastánce toho, abyste ke mně museli chodit nějak dlouho. Budu pro Vás mít aktivity, které Vás postupně osamostatní, abyste později mohli pracovat sami a individuálně bez mé pomoci.

Samozřejmě vždy platí, že co si řekneme zůstane pouze mezi námi. Obzvlášť, pokud se jedná o manažerskou povídací hodinku. V takovém případě vždy musí jít ven především detaily toho, co člověka trápí.

Vždy Vás nechám dopovídat, co máte na srdci, proto nikde neuvádím, že se jedná o hodinovou konzultaci, protože tak tomu není. 

Jakým způsobem u mě probíhá konzultace

Povídací terapie

Nejčastěji se setkávám s lidmi, kteří mají za partnery osoby, které nerozumí jejich práci. Poté nemají s kým probírat problémy v práci, ale nechtějí o tom mluvit třeba s kamarády. Pro ně je povídací terapie úžasná věc, protože odejdou s lehčími rameny.

Odborná konzultace

Setkání nad konkrétním problémem, většinou spojeným s daným programem, který se mnou firma řeší.

První písemný popis problému

Pokud to povaha obsahu konzultace nabízí, je dobré před konzultací udělat písemný popis problému. Hodně věcí se tak ukáže už jen díky této akci. 

Z Harvardu na trávu

Kromě toho, že věřím, že si to uděláme tak, aby to byla příjemná spolupráce po všech stranách, tak věřím, že Vám mohu nabídnout nejen praktické zkušenosti, ale i velkou základnu klasického formálního vzdělání.

Celým jménem jsem Ing. Lenka Krones, MBA a vzdělávám se stále. Věci se prostě posouvají. Poslední odborné vzdělání, které jsem získala bylo na Harvardu v oblasti Learning & Leadership (2021)..

Ať už jste mladá firma, kde si budeme hned tykat a uděláme si setkání třeba venku na trávě, nebo jste tradiční instituce jako banka, budu se u Vás cítit dobře. Milý přístup zaručen.

 

Orientační přehled cen

Konzultace

Někdy ji lidé využívají k „vylívání kyblíčku“, jak to jednou krásně nazval jeden terapeut. Ale také samozřejmě ke konzultaci strategií, které přísně podléhají mlčenlivosti. Jelikož i v tomto případě dbám na akci, pokud je to alespoň trochu možné, program konzultací obvykle vypadá následovně: 

První měsíc: 2 konzultace
Druhý měsíc: 1 konzultace
Třetí měsíc: 1 konzultace a pak už byste mě neměli potřebovat.

 

2.500 – 5.000 CZK/sezení

Proč čtvrtletní rozvrh

Už jsem psala výše, že jde o Vaši samostatnost. Pokud Vám nedokážu za čtvrt roku pomoci a navést Vás na správnou cestu změny, pak nemá smysl prodlužovat naši spolupráci. Ale převzít odpovědnost za to, co se má udělat interně také nedokáži. 

Rovnou mě kontaktujte

Bohužel zatím kontaktní formulář nefunguje, ale již mě můžete kontaktovat na emailové adrese uspech@lenkaspurna.cz nebo telefonicky na 777947328. Děkuji za pochopení.